NAUJI VĖJAI “Palangos” krepšinio klube.

Po pasibaigusio sezono praktiškai su visais žaidėjais atsisveikinusi BC Palanga komanda, galvoja apie naują klubo viziją. Klubo vadovai priėmė sprendimą dirbti su pačiais talentingiausiais jaunaisiais žaidėjais, kurie 4-5 metų laikotarpyje dirbant su stipriu treneriu kolektyvu, keltų klubo vertę.

Praktiškai turime idealias sąlygas jaunųjų krepšininkų tobulėjimui, todėl privalome tai išnaudoti maksimaliai. Bandysime prisikviesti, mūsų visų nuomone, perspektyviausius jaunus krepšininkus vykti pas mus ir kartu siekti aukščiausių tikslų. Tikime, kad toks sprendimas pasiteisins ir ateityje komandos branduolį pavyks išlaikyti bent jau 2-3 metus.

Ateities planuose yra sukurti krepšinio akademiją, pagal naujausią krepšinio metodiką. Ieškome daug kontaktų ir informacijos apie tokias akademijas Europoje, Amerikoje ir Azijoje. Esame atviri visiems kontaktams, kurie norėtų dalyvauti ir prisidėti prie tokios idėjos Lietuvoje.

Aišku, ieškosime ir keleto patyrusių žaidėjų, nes vien su jaunimu NKL čempionate būtų sunkoka išlikti lygoje. „Mes norime sukomplektuoti komanda su aukščiausio lygio patyrusiais žaidėjais ir perspektyviausiais jaunaisiais žaidėjais, aišku, atsižvelgiant i mūsų finansines galimybes“. Kryptis yra gan rizikinga, bet šiuo metu jaučiame, kad ji yra teisingiausia.

Šiam tikslui pasikvietėme krepšinio specialistą Arvydas Straupis, kuris bus atsakingas už žaidėjų individualų ruošimą. Už fizinį pasiruošimą esame labai dėkingi treneriui Arvydui Dočkui, kuris ir toliau lieka klube, bei tęs darbą su mūsų žaidėjais. Komandai ir toliau diriguos vyr. treneris Povilas Šakinis.