BC Palanga pratęsė bendradarbiavimą su viešbučiu Amberton Green Apartments – Palanga.

BC Palanga pratęsė bendradarbiavimą su viešbučiu Amberton Green Apartments – Palanga. Viešbučio direktorius Tomas Vanagas ir ateinančiame sezone sutiko padėti krepšinio komandai.

BC Palanga ir viešbučio Amberton Green Apartments – Palanga bendradarbiavimas trunka jau trečius metus. Tai puikus pavyzdys ir kitoms Palangos įmonėms – sako komandos vadovas Arūnas Vaitulionis.

Krepšininkai ir toliau turės puikias gyvenimo ir poilsio sąlygas kuriomis negali pasigirti nei vienas NKL klubas. Ačiū viešbučiui ir siekime pergalių visi kartu!!!

Viešbutis AMBERTON GREEN

UNIKALI vieta Palangos mieste

AMBERTON GREEN – tai viešbutis, kurio nereikia ieškoti. Šis jaukus viešbutis pasitinka Palangos svečius šalia charakteringiausio miesto elemento – Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios, kurios išskirtinis apšvietimas vakare tampa ryškiausiu miesto akcentu. Unikali gaivaus AMBERTON GREEN viešbučio vieta suteikia galimybę mėgautis, rodos ranka pasiekiamos, Ražės upės vaizdais ir vos už kelių žingsnių įsitraukti į J.Basanavičiaus gatvės gyvenimą, kuri tapo neatsiejamu vasaros sostinės simboliu.

Erdvūs KAMBARIAI su virtuvėlėmis

Viešbučio AMBERTON GREEN kambariai išsiskiria savo erdvumu ir funkcionalumu. Visavertį poilsį kambaryje užtikrina harmonija dvelkiantis interjeras, patogus kambario patalpų išdėstymas, suteikiantis galimybę susikurti jaukią atskirą erdvę vaikams ir suaugusiems. AMBERTON GREEN viešbutyje brėkštančią saulę galima pasitikti tiesiog lovoje ar terasoje su puodeliu kavos, pasiruoštu kaip namie – kambario virtuvėlėje. Tai ne tik viešbučio kambarys, tai Jūsų poilsio būstas AMBERTON GREEN kurorte.

Viešbutį sudaro 59 kambariai. AMBERTON GREEN įrengti gerokai didesni kambariai su galimybe sujungti juos su kitais šalia esančiais kambariais ir tokiu būdu susikurti privačią keleto šeimų ar kompanijų poilsio ar pramogų erdvę. Palangoje tai siūlo tik AMBERTON GREEN – gaivus viešbutis, kurio koncepcija įgyvendinama kiekvienoje viešbučio patalpoje, nes viešbučio įrengimo pagrindas yra ekologiškos, žmogui draugiškos medžiagos.

3 KONFERENCIJŲ SALĖS su vitrininiais langais

AMBERTON GREEN – geriausias sprendimas kiekvienai konferencijai, prezentacijai, darbinei sesijai ar keleto dienų seminarui. Viešbutyje įrengtos 3 konferencijų salės su galimybe sujungti jas į vieną erdvę. AMBERTON GREEN siūlo aukštos kokybės paslaugas tiek vietos, tiek tarptautinio lygio konferencijoms. Garsui nepralaidūs vitrininiai langai su vaizdu į bažnyčią suteikia patalpoms sveiką, natūralų apšvietimą. Puiki kondicionavimo sistema ir efektyvus reguliuojamas šildymas užtikrina jaukią ir gaivią vidinę atmosferą. Sinchroninio vertimo kabinos, spartus bevielis interneto ryšys, moderni konferencinė įranga garantuoja sklandžią renginio eigą.

RESTORANAS su terasa upės pakrantėje

Visada gera dienos pradžia – viešnagės AMBERTON GREEN viešbutyje akcentas. AMBERTON GREEN restorane patiekiami pusryčiai maloniai stebina gardžiu valgiu, atidžiu personalu ir itin jaukia aplinka. Įsimintinas restorano interjeras puikiai dera verslo renginiams, šeimyniniams pietums, romantiškam vakarui ar šventiniam banketui, jaunavedžių pasveikinimui. Lauko terasa su upės krantinės panorama nepamainoma vieta vakariniam pasisėdėjimui vasarą.

Vasaros SPA visus metus

AMBERTON GREEN viešbutyje įrengtas SPA centras simbolizuoja paplūdimio miesto dvasią. Čia nebūna blogo oro. AMBERTON GREEN baseine galima mėgautis net 12 metrų ilgio plaukimo taku, garo pirtimi ir sauna, ilsėtis greta baseino esančiuose gultuose. Mėgstantiems privatumą sukurta privati SPA oazė su sūkurinėmis voniomis po atviru dangumi ir viduje, bei atskiromis poilsio zonomis.

Saugu atvykti su AUTOMOBILIU

AMBERTON GREEN viešbučio svečiai nepažins kompaktiško miesto savybės – automobilių stovėjimo vietų trūkumo mieste. Tai vienintelis viešbutis kurorte, savo svečiams įrengęs požeminę automobilių saugojimo aikštelę, talpinančią 30 automobilių.

Viešėti Palangoje AMBERTON GREEN viešbutyje ramu, saugu ir sveika!